Sposoby zamawiania: 

domowa_img1.jpgPoprzez koszyk sklepu internetowego 
e-mailem na adres: efekt@efekt-dekoracje.pl (należy podać swój adres, numer telefonu, nazwę symbol i ilość zamawianych produktów) telefonicznie: (42) 649 88 47; kom. 501 58 20 19 (należy podać swój adres, numer telefonu, nazwę, symbol i ilość zamawianych produktów)

Formy płatności: za zaliczeniem pocztowym - zapłata za przesyłkę nastąpi przy odbiorze u listonosza lub na poczcie. Ceny wszystkich towarów są cenami brutto i wyrażone w złotych polskich.Zapłata za przesyłkę nastąpi przy odbiorze u listonosza lub kuriera

Wysyłka: Towar zamówiony w sklepie wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 3-10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Do wartości zamówienia zostanie doliczony koszt przesyłki. Koszt wysyłki poczta polska - przesyłka biznesowa: przedpłata 11 zł, pobranie 16 zł.

Reklamacje: Klienci mają prawo odstąpienia od umowy w terminie 10 dni miejsce i sposób składanie reklamacji: Łódź ul Rokicińska 46 Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni

O nas: Właścicielem sklepu internetowego efekt-dekoracje.pl jest
Dorota Kroczek
91-811 Łódź ul.Rokicińska 46
NIP: 728-107-59-95
Regon: 471089943
Firma działa na rynku od 2008 roku. Jest nazwą marketingową przyjętą dla określenia tej części działalności firmy, która zajmuje się handlem artykułami ślubno-weselnymi. Posiadamy sklep w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 46 czynny od pn-pt w godz 14-19, oraz prowadzimy sklep internetowy.

Produkty, zamówienia, realizacja: Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym Efekt dekoracje sąfabrycznie nowe i objęte są gwarancją producenta.
Ceny podawane w sklepie internetowym są cenami wyrażonymi w złotych polskich(PLN) i zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Do wartości zamówieniadoliczany jest tylko koszt wysyłki.

Na wszystkie produkty zakupione w sklepie firma wystawia dokumentsprzedaży: paragon, lub na życzenie fakturę VAT.

Zamówienia w sklepie internetowym drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę, lub telefonicznie 501 58 20 19 (42) 649 88 47

Są one realizowane pod warunkiem posiadania odpowiednich stanów magazynowych zamawianych produktów. W przypadku braków magazynowych, klient jest informowany o tym w kolejnym etapie podczas realizacji zamówienia.

Towar zamówiony w sklepie internetowym wysyłamy paczką priorytetową przez Pocztę Polską - koszt przesyłki 11 zł (płatność za pobraniem - 16 zł). W przypadku zamówień o wartości powyżej 800 zł - wysyłka bezpłatna.Wysyłka towaru następuje w ciągu 3-6 dni roboczych jeżeli jest towar w magazynie i nie są to kompozycję na samochód wykonywane na zamówienie.
W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w podany m terminie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnychprzypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.

Sklep Efekt dekoracje nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowedostarczenie przesyłek przez Pocztę Polską, a także za uszkodzenia przesyłkipowstałe na skutek działania poczty.Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecnościpracownika i niezwłocznie zgłosić stosowną reklamację, oraz poinformować otym fakcie Sklep. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłkipowstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie posporządzeniu protokołu szkody podpisanego przez odbiorcę i dostawcęprzesyłki.

Istnieje możliwość odbioru zamówionego towaru na miejscu w sklepie przy ulicy Rokicińskiej 46 pn-pt 14-19 - bez kosztów przesyłki, po uzgodnieniu telefonicznym, lub mailowym.

Efekt dekoracje zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz ilości towarów wofercie sklepu internetowego, wycofania poszczególnych produktów z oferty,wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzaniazmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego.

Reklamacje: Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, jeśli naprawa niebędzie możliwa, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lubzaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi,które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, wszczególności różnicy w barwach i odcieni, nie stanowią podstawy do zwrotutowaru.

Zwroty: Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku (Dz. U. z 2014 poz. 827) klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość klient zobowiązany jest odesłać zamówienie z paragonem fiskalnym. Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 14 dni od odbioru przesyłki bez podania przyczyn.

Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 10 dni gwarantujemy zwrot w wysokości 100% zapłaconej kwoty za produkt przelewem wyłącznie na rachunek bankowy klienta.

Zwracany towar musi być nieużywany, nie może nosić jakichkolwiek śladówużytkowania lub uszkodzeń.

Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim paragon. Kosztdostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Zwrot pieniędzy za towarnastępuje po jego otrzymaniu, do 7 dni roboczych.

Wymiana : Gdy Klient chce dokonać wymiany towaru musi wysłać do nas e-mailzatytułowany następująco: PROŚBA O WYMIANĘ - NAZWA KLIENTA W treści e-mailaprosimy napisać na jaki towar mamy go wymienić (nazwa i symbol produktu).

Po otrzymaniu od nas potwierdzenia możliwości wymiany towaru na wskazanyprzez Państwa artykuł prosimy o odesłanie towaru pod warunkiemże jest nieużywany. Towar należy odesłać na adres firmy.

Do przesyłki KONIECZNIE włóż otrzymany paragon oraz kartkę, na którejprosimy napisać swoje dane (imię i nazwisko, adres), oraz informację na jakitowar mamy go wymienić (nazwai symbol produktu).

UWAGA NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM!!!

Adres, na który należy wysłać paczkę dotyczącą reklamacji zwrotu, bądź wymiany:

Sklep Efekt Dekoracje
Dorota Paweł 
Rokicińska 46 
92-302 Łódź
tel 501-58-20-19 
e-mail: efekt@efekt-dekoracje.pl


Sklep Efekt dekoracje zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 poz. 922).

Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do:

--> wglądu w swoje dane, ich weryfikacji i poprawienia,
--> wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania (w celuzaprzestania przetwarzania danych klient jest zobowiązany do przesłaniadrogą elektroniczną prośby o usunięcie swoich danych osobowych z bazydanych).

Ogólne : Klientami sklepu mogą być osoby pełnoletnie.

Złożone zamówienie stanowi umowę kupna - sprzedaży w rozumieniu KodeksuCywilnego.

Złożenie zamówienia w sklepie, lub rejestracja jest równoznaczne zakceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmienione przepisy regulaminu są obowiązujące od momentu opublikowania ich w witrynie sklepu internetowego. W przypadku jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną efekt@efekt-dekoracje.pl